סוכנות רכב? אתם צריכים ספק אינטרנט חזק ואמין!

סוכנות רכב היא מעצם טבעה עסק דינאמי, שפועל בשוק תחרותי. על רקע זה, סוכנות רכב חייבת לעבוד עם ספקים איכותיים ואמינים. כך הדבר גם לגבי חיבור האינטרנט, שהוא כיום כלי עזר מרכזי מאוד לפעילויות רבות. בכדי לנצלו היטב, אתם צריכים לעבוד עם ספק אינטרנט חזק ואמין. מדוע זה כל כך חשוב?

לשם ההמשכיות העסקית

אחת הדרישות הבסיסיות מחיבור אינטרנט, היא שהוא יהיה זמין באופן רצוף. הפעילויות העסקיות שמסתמכות על חיבור זה הן כיום חשובות למדי ולכן חייבים להבטיח שהוא לא ייפגע. זאת, כחלק מהמחשבה על "המשכיות עסקית" עבורכם בכלל, מכל הבחינות. מה שיבטיח זאת, הוא קודם כל ספק אינטרנט אמין. כדוגמה לכך, itc ספק אינטרנט שעליו תוכלו לסמוך, שתקבלו ממנו חיבור קבוע ויציב. החברה מציעה אגב, שירותי ספק אינטרנט וגם תשתית לחיבור לאינטרנט.

עבור הביצועים המיטביים

לא די בכך שתוכלו להתחבר לאינטרנט בכל רגע שבו זה דרוש. חשוב לא פחות, שהגלישה תתבצע במהירויות הרצויות לכם ולא תרד מרמה מוגדרת מסוימת. ניתן לבחור חבילות אינטרנט עם מאפיינים שונים, מבחינת מהירות העלאה של נתונים ומהירות הורדה. כל זאת, תעשו בהתאם לדרישות הטכניות שלכם ספציפית. אך העיקר – להבטיח שאכן תקבלו את הביצועים שעבורם אתם משלמים ובאופן עקבי. חלק מהפעילויות העסקיות מושפעות מכך פחות. תכתובת אימיילים בהיקף קטן או גלישה לאתרים רגילים, הן דוגמאות לפעילויות שהדרישות עבורן בסיסיות מאוד. אך מדי פעם יש צורך גם בפעילויות תובעניות יותר באינטרנט. למשל, ביצוע ועידות וידאו רבת משתתפים. במקרים כאלה, חשוב שהכול יתפקד "חלק".

סוכנות רכב? אתם צריכים ספק אינטרנט חזק ואמין!

בגלל הצורך בתמיכה טובה

עבור עסקים, חיבור אינטרנט טוב חייב ללכת יחד עם תמיכה טכנית ברמה גבוהה. אם ניקח אותה שוב כדוגמא של ספק  itc מציעה גם תמיכה כזו. הדבר מתבטא בסיוע אשר מוצע 24/7, כולל ניהול וטיפול באופן יזום בתקלות, באמצעות כלי שליטה ובקרה מתקדמים. כך תיהנו משירותי אחזקה שוטפת לתשתיות, לשם הבטחת תפקוד תקין של הרשת הארגונית.

בכדי לנצל ערכים מוספים

אתם זקוקים לספק אינטרנט איכותי, גם עבור שירותים מוספים משלימים, ככל שהוא מציע. הכוונה, לשירותים שמעבר לחיבור האינטרנט ולתמיכה הטכנית. כמו כל ספקית אינטרנט itc מציעה חיבור וגם תמיכה עבורו, אך גם שירותים משלימים כאלה. למשל, אבטחת התקשורת באמצעות IPVPN או אבטחת הגלישה עצמה באמצעות אנטי ספאם iGuard.

שתי דוגמאות נוספות לערכים מוספים כאלה, הם

שירות כתובת IP קבועה – קבלת כתובת IP סטטית (קבועה), במהירות של 100, 200 ו-500 מגה וללא צורך בחייגן. כתובת כזו, מאפשרת זיהוי ייחודי למחשבים והתקני מחשוב אחרים. היא עשויה לשמש עבור שליטה מרחוק על מצלמות אבטחה, הוספת נתב לרשת, שיתוף מדפסות רשת, יצירת שרת פרטי ועוד.

שירות פרימיום Wi-Fi – יצירת רשת אלחוטית מהירה, בטוחה ואיכותית, בעלת גמישות תפעולית גבוהה. באמצעותה, תוכלו לחבר לאינטרנט את כל הגורמים השונים בסוכנות הרכב, באמצעות כל התקן מחשוב שהוא. זאת, מכל נקודה ברחבי המבנה. ITC מציעה בנושא זה גם ליווי מקצועי צמוד, החל משלב התכנון, דרך ההתקנה ולאורך השימוש ברשת. כמובן, רשת אלחוטית זו תהיה זמינה גם עבור לקוחותיכם. ערך מוסף חשוב, הוא שתוכלו לאסוף על הלקוחות מידע באמצעותה. מדובר למעשה על איסוף "לידים", באמצעות עמוד נחיתה מבוסס WiFi.

לסיכום

השורה התחתונה, היא שלא להתפשר לגבי חיבור האינטרנט. אם תבחרו בספק אמין וחזק, תיהנו מכך באופן קבוע ותפיקו מחיבור האינטרנט את המיטב.

השארת תגובה