גיבוי בשרת וירטואלי לסוכנות רכב: כל מה שצריך לדעת

גיבוי בשרת וירטואלי

גיבויים ושרתים וירטואליים, הם שני נושאים טכניים חשובים למדי עבור עסקים כיום. מה הקשר בין השניים? מה הוא גיבוי בשרת וירטואלי ומה יתרונותיו?

מה הוא שרת וירטואלי?

Virtual Private Server או VPS הוא סוג מיוחד של שרת, אשר מספק מענה מצוין לדרישות משאבים משתנות. יכולת זו, הפכה אותו בשנים האחרונות לפופולארי מאוד. שרתים כאלה זמינים במודל שרות ענן, שהופך את השימוש בהם לקל ונוח במיוחד. באתר gns, תוכלו למצוא עוד מידע כאן על נושא זה. האפשרויות הרבות שמספק שרת וירטואלי מסוג זה, הופכות אותו למעין אבן בניין בסיסית ושימושית מאוד, במחשוב של עסקים רבים. ניתן להשתמש בו למטרות רבות, כולל גיבוי. לשם השלמת התמונה, נציין עוד כמה שימושים בולטים: כשרת לאירוח אתר, שרת בסיסי נתונים, שרת דואר או שרת פיתוח.

המשמעות עבור סוכנויות רכב

סוכנות רכב פועלת מול גורמים רבים, כולל לקוחות וספקים ויש לה לא מעט מידע חיוני לגבות. גיבוי בשרת וירטואלי, מספק מיקום מרכזי, גמיש ונוח ביותר לגבות אליו, מכל מקום ובכל זמן. סוכנות רכב בעלת כמה סניפים, תמצא שמדובר בפתרון נוח במיוחד. אפילו אם הסניפים של העסק ממוקמים במדינות שונות, אין זה משנה. זאת, מאחר שספק איכותי של שרתים וירטואליים, יתבסס על פריסה גלובאלית רחבה של שרתים, אשר תבטיח עבודה מהירה מולם מכל מקום. פריסה זו והעבודה במודל מחשוב ענן, גם מקדמות שרידות עסקית. שרתים פיזיים עשויים להיפגע ובעקבות זאת, העסק עלול להיקלע למצב חירום משמעותי. שכירות של שרת וירטואלי, מחליף שרתים כאלה בשרתים מרוחקים, שלא ייפגעו גם אם מבנה העסק שלכם נפגע בצורה כלשהי. אם שרת של הספק עצמו נפגע באופן מסוים, יש לו שרתים אחרים שיתפסו את מקומו מיידית, באופן שקוף עבורכם.

כל היתרונות עבורכם

עבור חברות גדולות, יש לשרות כזה יתרונות רבים:

מחיר נוח

ניתן לשכור אצל gns (שהיא חברה מומלצת בהקשר זה, אגב) שרת VPS מבוסס SSD, בעלות של החל מ-$4 לחודש. מאחר שמדובר במודל של שרות ענן, התשלום הוא רק עבור השימוש. מודל כזה, גם מקל עליכם לאורך זמן לדעת מראש את עלויות השימוש בשרות ולכן, מקל על תכנונים כספיים לטווח ארוך.

קלות שימוש

ניתן להקים שרת בתוך דקה! הכול מכוון לשימוש קל ונוח. אם בכל זאת דרושה עזרה, ישנה תמיכה טכנית אשר זמינה 24/7.

גמישות

ניתן להתאים את השרתים לצרכיכם השונים באופנים רבים מאוד, כולל שימוש במערכות הפעלה שונות לבחירתכם. ניתן להשתמש גם ב-API היכן שזה נחוץ.

להתמקד במה שחשוב

אחד היתרונות החשובים ביותר מבחינה עסקית, הוא שגיבוי בשרת וירטואלי מאפשר לכם להתמקד בליבת הפעילות העסקית ופחות בעניינים טכניים שוטפים. השרת הפיזי שעליו מבוסס השרת הווירטואלי ששכרתם, מנוהל בידי ספק השרות. כך שבמקום לעסוק בניהול שרתים פיזיים ובבעלות עליהם, שדרוגם וכדומה, אתם מתפנים לדברים חשובים יותר.

לעבוד ללא הפרעות

מאחר שמדובר בשרתים וירטואליים ובשרות ענן, ספק איכותי כמו gns מסוגל להבטיח זמינות 99.99% ותעבורה ללא הגבלה. ככל שישנן תקלות מאחורי הקלעים (ובכל ציוד טכני מתרחשות לבסוף תקלות), הן לא אמורות להשפיע עליכם.

ניהול יעיל

לוח בקרה נוח, יסייע לכם לנהל את השרת בעצמכם ולעקוב אחר נתונים סטטיסטיים שונים.

לסיכום

כפי שראיתם עד כאן, שרתים וירטואליים וגיבוי מהווים שילוב מצוין. כדאי לשקול זאת, גם ובמיוחד אם אתם מנהלים סוכנות לרכב.

השארת תגובה